Loading color scheme

23 września zainaugurowaliśmy drugi rok spotkań Modlitewnej Grupy świętego Ojca Pio. Okazja była szczególna, albowiem w tym dniu przypada liturgiczne wspomnienie naszego Patrona.

Zaczynaliśmy rok temu, trochę nieśmiało, z pytaniami co z tego wyjdzie.

Dzisiaj dziękujemy Bogu za to, co się dokonało przez miniony rok przez wstawiennictwo tego prostego włoskiego kapucyna, który swoją osobą zgromadził wokół Jezusa dosyć sporą grupę osób, stanowiącą duchowe, modlitewne zaplecze naszej Jurkowskiej wspólnoty.

Spotkania Modlitewnej Grupy Świętego Ojca Pio odbywają się każdego 23 dnia miesiąca
o godzinie 19.00 - czas letni lub  o 18.00 - czas zimowy 

W tym miesiącu w czasie Mszy Świętej ks. Proboszcz dokonał poświęcenia nowego ornatu z w wyhaftowanym wizerunkiem świętego Ojca Pio. Ornat ten jest votum wdzięczności jednego z członków Grupy.

Bóg zapłać za ten dar.

Każde spotkanie to Msza Święta z kazaniem ( w tym roku będziemy rozważać błogosławieństwa ), nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio oraz uroczyste błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. 

Modlimy się w intencjach osobistych i wspólnotowych - można zamawiać intencje Mszalne oraz składać pisemne prośby i podziękowania do specjalnej skrzynki w naszym kościele, która wkrótce się pojawi. 

Zachęcam aby ducha modlitwy przenieś na naszą codzienność. Pomocą niech będą rozdane książeczki, których zabrakło, ale wkrótce pojawią się nowe. 

Zapraszam bardzo serdecznie na kolejne spotkania wszystkich, którzy chcą czegoś więcej... lepiej poznać, bardziej  pokochać, głębiej uwierzyć. 

Mile widziane osoby także spoza Parafii.

Każdego i każdą z was zawierzam opiece i wstawiennictwu św. Ojca Pio

ŚWIĘTY OJCZE PIO 

Módl się za nami

więcej kliknij fot

Ks. Tomasz